QardioCore monitor ECG/EKG

Karina Barłowska

Czy QardioCore został potwierdzony klinicznie?

Tak, QardioCore to rejestrator elektrokardiogramów o jakości klinicznej. QardioCore został opracowany we współpracy z lekarzami i przeprowadzono testy kliniczne w celu udowodnienia jego dokładności pomiaru.  Qardio tworzy produkty i usługi, które są zgodne z amerykańskimi wymogami dotyczącymi jakości, bezpieczeństwa i ochrony produktów medycznych, zapewniając jednocześnie nowoczesny komfort użytkowania. Nasze urządzenia są zatwierdzone przez FDA,posiadają znak CE i są zatwierdzone klinicznie pod kątem wyników, którym można zaufać.

QardioCore bezprzewodowy, zdalny ECG Monitor

Holter EKG QardioCore jest pierwszym na świecie urządzeniem, które zapewnia ciągły pomiar elektrycznej czynności mięśnia sercowego, dopasowując się do Twojego stylu życia. Monitor jest przeznaczony dla osób ze zwiększonym ryzykiem zdrowotnym spowodowanym przez historię chorobową rodziny, na którą składają się zawały serca czy udary mózgu. Równie istotnymi czynnikami są wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca oraz nadwaga.

QardioCore to poręczny rejestrator EKG o jakości klinicznej.

W prosty sposób monitoruj swoje serce

Nigdy więcej przewodów i plastrów. Qardiocore pozwala na ciągły monitoring pracy serca z powierzchni klatki piersiowej w komfortowy sposób, bez ingerencji w Twój styl życia.

Pobieraj dane, które mają znaczenie

Monitor rejestruje ponad 20 milionów danych dziennie, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla stałego kontrolowania stanu serca lub poprawy treningu kardiologicznego.

Dziel się danymi ze swoim lekarzem

Bazując na unikalnej i przetestowanej technologii QardioCore rejestruje czynności serca z medyczną dokładnością, co czyni go urządzeniem godnym zaufania dla lekarzy.

Cechy produktu:

· Rewolucyjna technologia czujników:

Zastosowane w monitorze czujniki, zapewniają pomiary aktywności serca z kliniczną dokładnością w dowolnym miejscu i czasie. Doskonale dostosowują się do nowoczesnego stylu życia, odpowiadając inteligentnym narzędziom kontroli zdrowia, dostępnych dla pacjentów, jak i samych lekarzy.

· Pełna analiza aktywności Twojego serca:

Poza ciągłym rejestrowaniem EKG serca, QardioCore monitoruje również zmienność tętna i częstość akcji serca, temperaturę skóry, szybkość oddychania oraz śledzi aktywność użytkownika, co daje lekarzom lepszy wgląd w ogólny stan pacjenta oraz kondycji jego serca.

· Potwierdzone klinicznie:

Monitor EKG QardioCore został poddany klinicznej walidacji w celu dokładnego rejestrowania i analizowania ogólnej wydajności serca w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jest on doskonałym źródłem danych.

· Stworzony do codziennej pracy:

Bezprzewodowy monitor Bluetooth jest odporny na zachlapania i deszcz, doskonale nadając się do ciągłej pracy. Jest idealnym towarzyszem dla osób zainteresowanych wygodnym sposobem dbania o swoje serce oraz poprawą treningu cardio, bez kompromisów ze stylem i komfortem życia.

· Nagradzany projekt:

Monitor zaprojektowano i przetestowano, aby zapewnić komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Jest laureatem nagrody CES 2015 w dwóch kategoriach oraz zdobywcą prestiżowej nagrody Red Dot Award w kategorii Design Produktu.

· Wydajność udostępniania danych:

QardioCore oferuje nowoczesny sposób monitorowania zdrowia pacjentów, dając lekarzom oraz pozostałym specjalistom opieki zdrowotnej potężne narządzie dla lepszej kontroli i profilaktyki zdrowia pacjentów. Dzięki udostępnianiu i analizie danych w czasie rzeczywistym, QardioCore zapewnia nowy sposób zapobiegania przewlekłym chorobom oraz umożliwia zarządzanie sportowymi wynikami.